**** Hotel Popelka ubytování Praha 5

Hotel Praha 5 Popelka Praha ubytování hotel Popelka:
Hotel Popelka s přátelskou atmosférou a komfortem je nový čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází  v ulici Na Popelce, pouhých 100m od ulice Vrchlického. Hotel Popelka je vzdálen cca 5 min jízdy MHD od nákupního centra Zlatý Anděl a poskytuje vše co je potřeba pro uvolnění a vychutnání si nádherného pobytu v historické Praze.

Popelka Praha hotel ubytování:
Hotel Popelka má k dispozici nekuřácké pokoje a apartmány. Na přání je kdispozici také přistýlka, nebo dětská postýlka. Pokoje jsou zařízeny v elegantně moderním stylu. K jejich vybavení patří telefon , televizor se satelitním příjmem, minibar a trezor. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení na internet přímo na pokoji, které je poskytováno zdarma. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem, nebo vanou a jsou vybaveny vysoušečem vlasů. Hotel Popelka dále nabízí jeden pokoj pro invalidní hosty.

Hotel Popelka Praha ubytování hotelová restaurace:
Součástí hotelu je restaurace, která poskytuje bohaté bufetové snídaně formou švédských stolů, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Kromě běžné nabídky je možnost vyhovět hostům i v případě požadavku na dietní stravování. Mimo restartaurace hotel Popelka disponuje konferenční místností s kapacitou do 20 osob. K vybavení patří flipchart a magnetická tabule, ostatní technické vybavení se zajišťuje dle konkrétních požadavků. Zajištění občerstvení během jednání je samozřejmostí.

Praha Popelka hotel ubytování hotelové služby:
Do hotelu Popelka je bezbariérový přístup v celém hotelu a výtah do všech podlaží budovy.  K dispozici je bezplatné uzavřené parkoviště, které je přímo v areálu hotelu a je 24 hodin denně monitorováno kamerovým systémem. Hotel Popelka dále zajišťuje tyto služby: obstarání lístků do divadla, kina či na koncert, obstarání taxi nebo zapůjčení vozu (s řidičem / bez řidiče), objednávka autobusové nebo pěší prohlídky města, květiny na pokoj, odeslání zprávy faxem nebo elektronickou poštou, rezervace stolů v restauracích Prahy, informace o vlacích, autobusech, letadlech a objednávka lístků či letenek, zajištění transferu z/na letiště a mnoho dalších. Přímo v recepci hotelu je možno využít směnárnu, zakoupit pohlednice, známky, občerstvení, jízdenky.

Ubytování Praha hotel Popelka volný čas:
V blízkém okolí hotelu Popelka se nachází : Aerobic, bazén venkovní i vnitřní, Beauty salon, billiard, bowling, fitcentrum, golf,  koupání, kulečník, masáže, posilovna, sauna, solárium, sportovní hala, squash, šipky, tenisová hala, tenisový kurt, whirpool a mnoho dalších. Během několika málo okamžiků je možno se metrem nebo tramvají přemístit k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším místům historické části Prahy, jako jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most, Pražský hrad, Národní divadlo, Petřínská rozhledna, Vila Bertramka a mnoho dalších.
Hotel Praha 5 Popelka - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 5 Popelka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 5 Popelka -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 5 Popelka - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5 Popelka - disponuje restauracíHotel Praha 5 Popelka -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5 Popelka -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 5 Popelka - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5 Popelka - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5 Popelka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5 Popelka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 5 Popelka - na pokojích je telefon